Referencje

Wybrane referencje otrzymane przez Perfect One

"Z przyjemnością przekazujemy list referencyjny dla Pana Pawła Śledzińskiego, który wykonał ocenę heurystyczną naszego serwisu WWW. Usługa ta została wykonana na najwyższym poziomie i pozwoliła zebrać cenne uwagi, dotyczące funkcjonalności naszych stron. Przeprowadzone badanie sprostało wysokim wymaganiom związanych ze skalą naszej działalności.

Doceniamy także poziom zaangażowania w obsługę naszej firmy i profesjonalizm realizacji całej usługi. Jesteśmy pod wrażeniem przekazanej wiedzy i pozostajemy przekonani, że wprowadzone zmiany wpłyną na zwiększenie satysfakcji naszych klientów z korzystania z naszego serwisu.

Z przyjemnością będziemy w przyszłości kontynuować naszą współpracę i wierzymy, że przyniesie nam wiele korzyści. Jednocześnie gorąco polecamy usługi, związane z badaniem funkcjonalności stron internetowych, świadczone przez Pana Pawła Śledzińskiego innym firmom."

Piotr Kapcio
Piotr Kapcio,
Dyrektor ds. Finansów i Marketingu home.pl

"Pan Paweł Śledziński wykonał badanie funkcjonalności serwisu internetowego nazwa.pl. Badanie to jest doskonałym przykładem fachowości i profesjonalnego podejścia do Klienta, a jego efekty w pełni spełniły nasze oczekiwania. Przygotowanie i wiedza merytoryczna Pana Śledzińskiego nie budzą żadnych zastrzeżeń i możemy polecić świadczone przez niego usługi wszystkim firmom, które mają w planach wykonanie badania funkcjonalności swoich serwisów WWW."

Tomasz Żyła
Tomasz Żyła,
Dyrektor Zarządzający Netart

"Z przyjemnością przekazujemy list referencyjny dla firmy Perfect One, z którą współpracujemy od kilku lat. Wspólnie zrealizowaliśmy projekty z zakresu IT dla takich firm, jak m.in. Żywiec, Herlitz, Xerox, Euro Apteka, Fujitsu Siemens itp. Firma Perfect One była w tych projektach odpowiedzialna za dostarczenie rozwiązań programistycznych i wybranych elementów graficznych.

Całość prac została wykonana bardzo profesjonalnie. Wysoki poziom fachowości, wiedza merytoryczna oraz zaangażowanie pracowników Perfect One sprawiło, że możemy polecić firmę Perfect One każdej firmie zainteresowanej usługami z zakresu IT."

Cezary Hurka
Cezary Hurka,
Advertiva s.c.

"Firma "Perfect One" Pana Pawła Śledzińskiego zaprojektowała i wdrożyła portal internetowy wraz z systemem zarządzania treścią Joomla na Wydziale Informatyki i Gospodarki Elektronicznej Akademii Ekonomicznej w Poznaniu. Projekt firmy "Perfect One" obejmował opracowanie struktury portalu uwzględniającej specyfikę Wydziału, wykonanie szaty graficznej, analizę użyteczności stron WWW oraz propozycję struktury nawigacji w ramach portalu. Na etapie wdrożenia projektu firma "Perfect One" dokonała adaptacji otwartego systemu zarządzania treścią "Joomla" na potrzeby portalu.

Z przyjemnością potwierdzamy, że całość prac została wykonana profesjonalnie i w sposób całkowicie satysfakcjonujący. Zaprezentowana wiedza merytoryczna, zaangażowanie oraz doskonałe opanowanie warsztatu przez pracowników firmy "Perfect One" w trakcie realizacji projektu pozwala nam polecić firmę Pana Pawła Śledzińskiego każdej zainteresowanej instytucji."

prof. dr hab. Emil Panek
prof. dr hab. Emil Panek,
Dziekan Wydziału Informatyki i Gospodarki Elektronicznej - Akademia Ekonomiczna w Poznaniu

"Arum S.A. jest jedną z największych i najprężniej rozwijających się firm finansowych w branży marketingu sieciowego w Polsce. W ramach swojej działalności przeszkoliliśmy już kilka tysięcy osób, mamy kilka tysięcy klientów i kilka tysięcy współpracowników. Organizujemy i prowadzimy szkolenia, na których uczymy m.in. jak planować swoje finanse, jak nimi zarządzać, jak skutecznie oszczędzać i inwestować pieniądze.

Z przyjemnością przekazujemy list referencyjny dla firmy Perfect One, która zaprojektowała od podstaw, wykonała i nieustannie rozwija na najwyższym poziomie system CRM do kompleksowej obsługi informatycznej naszej firmy. Rozwiązanie dostarczone przez Perfect One sprostało naszym najwyższym wymaganiom i ułatwia codzienną pracę zarówno naszym współpracownikom, jak i pracownikom naszej centrali.

Wykonany i stale rozwijany przez Perfect One system automatyzuje najważniejsze procesy biznesowe w naszej firmie takie, jak m.in. organizacja szkoleń wraz z systemem płatności elektronicznych, tworzenie i zarządzanie strukturami sprzedażowymi, rejestrowanie i przetwarzanie informacji sprzedażowych, naliczanie awansów i prowizji naszym współpracownikom zgodnie z firmowym planem kariery, konkursy motywacyjne i wiele innych. Rozwiązanie Perfect One jest bardzo nowoczesne, elastyczne i pozwala nam na efektywne przetwarzanie bardzo dużych ilości danych. Bogactwo funkcji i intuicyjność obsługi sprawia, że codzienna praca w systemie jest prawdziwą przyjemnością dla naszych współpracowników i pracowników centrali. Wysoka jakość obsługi, elastyczność rozwiązań oraz doskonały kontakt i zrozumienie potrzeb klienta sprawia, że współpraca z Perfect One jest dla nas bardzo satysfakcjonująca.

Z pełną odpowiedzialnością możemy polecić usługi programistyczne świadczone przez Perfect One wszystkim firmom, które są zainteresowane posiadaniem nowoczesnego systemu informatycznego, który efektywnie zautomatyzuje wszystkie procesy biznesowe w firmie."

Czesław Kudaś
Czesław Kudaś,
Prezes Zarządu

"Zdając sobie sprawę z nieustannego rozwoju Internetu i chcąc dotrzeć do coraz szerszego grona obecnych i przyszłych studentów Uczelnia postanowiła poddać ocenie funkcjonalność domowej strony internetowej. Badanie powierzyła firmie Perfect One Pana Pawła Śledzińskiego. Podjęta decyzja okazała się trafnym wyborem. Z przyjemnością stwierdzamy, iż usługa została wykonana na najwyższym poziomie i w najbliższym czasie pozwoli nam na udoskonalenie naszego serwisu."

Sabina Iwaszkiewicz
Sabina Iwaszkiewicz,
Kierownik Marketingu Wyższej Szkoły Umiejętności Społecznych

"Miałem okazję współpracować z firmą Perfect One Paweł Śledziński. Projekt dotyczył realizacji oprogramowania dla MLM.

Z dużą satysfakcją mogę potwierdzić, ze firma Perfect One wywiązała się z powierzonych zadań w sposób niebywale terminowy, co trzeba nadmienić, gdyż budżet czasu był wysoce napięty. Dużym i miłym zaskoczeniem był również efektywny i szybki sposób komunikacji przy uzgadnianiu katalogu wymagań. Uzyskane efekty w postaci pierwszych modułów oprogramowania okazały się w pełni satysfakcjonujące.

Mogę polecić firmę Perfect One jako solidnego partnera w dziedzinie rozwoju oprogramowania."

Igor Gielniak
Igor Gielniak,
Prezes Zarządu

"Niniejszym przekazujemy nasze referencje dla firmy Perfect One, która wykonała dla nas system CRM do kompleksowej obsługi naszej firmy. W zakresie prac prowadzonych przez specjalistów Perfect One było stworzenie projektu systemu poprzedzone analizą potrzeb i specyfiki naszej firmy. Kolejnym etapem były prace programistyczne polegające na stworzeniu architektury systemu i jego kompleksowej realizacji wraz z projektem graficznym.

Całość prac została wykonana na najwyższym poziomie. System stworzony przez Perfect One pozwala nam pracować wydajniej obsługując szkolenia, planowanie, sprzedaż, system awansów i rozliczeń. System mimo posiadania wielu funkcji jest bardzo ergonomiczny i łatwy w obsłudze.

Specjalne wyrazy uznania kierujemy pod adresem pracowników Biura Obsługi Klienta Perfect One za szybkość działania, zrozumienie i wysoki poziom profesjonalizmu.

Z przyjemnością polecamy usługi świadczone przez firmę Perfect One wszystkim firmom, które poszukują solidnego, sprawdzonego i elastycznego partnera w segmencie usług IT."

Nikodem Zegzda
Nikodem Zegzda,
Prezes Zarządu