PartnerzySMSAPI to platforma do masowej wysyłki SMS, stworzona przez firmę ComVision działającą w branży internetowej od 2004 roku. Z usług SMSAPI korzysta kilkaset sklepów internetowych oraz kilka tysięcy firm. Tylko w roku 2014 klienci SMSAPI wysłali ponad 280 milionów SMS-ów, a liczba odwołań do API przekroczyła 500 milionów.

 

W rozwiązaniach dostarczanych przez Perfect One wysyłka wiadomości SMS jest realizowana za pośrednictwem SMSAPI. Z firmą łączy nas umowa partnerska.Firma Dotpay istnieje na rynku od 2001 roku (do 2008 roku funkcjonowała pod nazwą AllPay). Jest niekwestionowanym liderem na rynku europejskim wśród firm zajmujących się obsługą finansową w zakresie transferów pieniężnych w sieci Internet.


Ogromne doświadczenie, najnowocześniejsze rozwiązania techniczne i ścisłe przestrzeganie zasad bezpieczeństwa połączone z szeroką gamą oferowanych usług przekłada się na dziesiątki tysięcy współpracujących z serwisem firm w zakresie obsługi płatności.

 

W rozwiązaniach dostarczanych przez Perfect One obsługa płatności jest realizowana za pośrednictwem DotPay. Z firmą łączy nas umowa partnerska.GetResponse został uruchomiony w 1999 r. przez pioniera marketingu internetowego - Szymona Grabowskiego. Obecnie firma działa globalnie i ma biura w USA, Polsce i Kanadzie. W portfolio firmy znajduje się szeroki wachlarz rozwiązań internetowych. Platforma GetResponse jest dostępna w 6 językach i korzysta z niej ponad 350 tys. klientów.

 

W rozwiązaniach dostarczanych przez Perfect One mailingi są wysyłane za pośrednictwem GetResponse. Z firmą łączy nas umowa partnerska.Firma Beyond.pl działa na polskim rynku od 2005 r. Oferuje outsourcing IT i jest liderem rynku data center. Centrum danych Beyond.pl pozwala na korzystanie z ponad 10 operatorów telekomunikacyjnych. W grupie tej znajdują się operatorzy międzynarodowi, krajowi i regionalni. Priorytetem Beyond.pl jest dostarczanie Klientom pasma internetowego z wykorzystaniem technologii światłowodowej, umożliwiającego doskonałą widoczność serwisów na terenie całego kraju i świata.

 

Oprogramowanie w chmurze dostarczane przez Perfect One znajduje się na serwerach Beyond.pl. Z firmą łączy nas umowa partnerska.Kei.pl działa na polskim rynku usług internetowych od 2000 roku. Należy do czołówki firm świadczących usługi hostingowe w Polsce. Kei.pl posiadamy własne Centrum Danych, w którym na ponad 500 serwerach znajduje się kilkadziesiąt tysięcy stron WWW.

 

W rozwiązaniach dostarczanych przez Perfect One wybrane usługi znajdują się na serwerach Kei.pl. Z firmą łączy nas umowa partnerska.