Oprogramowanie dla firm MLM

 • System CRM dla MLM

  Tworzymy prawdopodobnie najlepsze oprogramowanie dla firm MLM z branży finansowej w Polsce. Skąd to wiemy? Takie informacje przekazują nam nasi zadowoleni klienci z branży MLM (Marketing Wielopoziomowy – ang. Multi-Level Marketing). Nasze systemy CRM składają się z modułów takich, jak:

 • Użytkownicy

  Moduł ten pozwala na kompleksowe zarządzanie użytkownikami w MLM. Chcesz szybko znaleźć osobę w Twojej strukturze, sprawdzić układ struktury w formie tabelarycznej, hierarchicznej lub drzewiastej (graficznej)? Potrzebujesz możliwości szybkiego wyszukiwania, filtrowania i eksportowania bazy użytkowników np. do formatu Excel? Te i wiele innych możliwości da Ci moduł Użytkownicy oraz dostępna w nim wizualizacja struktur.

 • Uprawnienia i role uprawnień

  Zarządzaj uprawnieniami do poszczególnych modułów, sekcji lub pojedynczych funkcjonalności. Nadawaj uprawnienia indywidualne i grupowe na podstawie wielu różnych kryteriów.

 • Szkolenia

  Twoja firma MLM bazuje na sprzedaży poprzez szkolenia lub też szkolenia są istotnym elementem wspierającym rozwój Twojego marketingu sieciowego? Mamy dla Ciebie prawdopodobnie najbardziej zaawansowany moduł szkoleń pozwalający kompleksowo zarządzać wszystkimi szkoleniami w Twojej firmie.

 • Sprzedaż

  Rejestruj i analizuj sprzedaż w swojej firmie i w strukturze. Unikaj błędów we wprowadzanych danych korzystając z zaawansowanych systemów walidacji (kontroli poprawności) technicznej, jak i merytorycznej.

 • Awanse

  Moduł awansów nadaje w sposób automatyczny i bezpieczny awanse na wyższe pozycje uwzględniając plan kariery (plan kompensacyjny) firmy MLM, uwzględniając wszystkie kryteria awansów przedstawione przez Ciebie.

 • Rozliczenia

  Nie trać czasu na ręczne, kłopotliwe i powodujące błędy rozliczanie prowizji dla struktur. Skorzystaj z nowoczesnego modułu Rozliczeń, który szybko wykona rozliczenia za Ciebie. Szczegółowe dane dotyczące rozliczeń są przekazywane w przejrzystej i wygodnej formie Twoim partnerom. Dokładna informacja o kwocie faktury lub rachunku, jaki mają wystawić Twoi partnerzy za zrealizowaną sprzedaż przyspiesza rozliczenie prowizji. Moduł rozliczeń może nawet wystawić rachunek lub fakturę w ich imieniu Twojej firmie, jeśli sobie tego życzysz.

 • Sklep

  Twój biznes MLM działa w oparciu o sprzedaż on-line? Idealnie. Skorzystaj ze sklepu dedykowanego firmom MLM. Jeśli sprzedaż w Twojej firmie nie odbywa się on-line możesz skorzystać ze sklepu, aby dystrybuować w ten sposób produkty, usługi, czy też inne materiały dla Twoich partnerów biznesowych i generować dodatkowe dochody dla Twojego biznesu.

 • Statystyki

  Skorzystaj z modułu statystyk dedykowanych Twojej specyficznej działalności, aby wiedzieć, jak funkcjonuje Twoja firma i w jakiej jest ona kondycji. Analizuj wskaźniki skuteczności działań, aby wprowadzać zmiany zwiększające sprzedaż i stabilność Twojego biznesu.

 • Konkursy

  Chcesz zwiększyć sprzedaż w Twojej firmie MLM? Wprowadź konkursy sprzedażowe i motywacyjne dla Twoich struktur. Pozwól im na bieżąco śledzić wyniki rywalizacji, przedstaw atrakcyjne nagrody i obserwuj, jak rośnie Twoja sprzedaż.

 • Mailingi

  Bądź w stałym kontakcie z klientami i Twoimi strukturami sprzedażowymi wysyłając mailingi do ściśle zdefiniowanych grup odbiorców.

 • Aktualności

  Dodawaj aktualności i zarządzaj nimi w systemie CRM. Twórz wiele kategorii aktualności i nadawaj wielokryterialne uprawnienia do ich oglądania wybranym grupom bądź osobom w Twojej strukturze MLM.

 • Pliki do pobrania

  Udostępniaj pliki do pobrania zawierające materiały, formularze, informacje marketingowe, prezentacje produktów i usług, materiały szkoleniowe, informacyjne i wiele innych. Udostępniaj je wybranym grupom bądź osobom w Twojej strukturze MLM na podstawie wielu różnych kryteriów.

 • Regulaminy (zgodność z GIODO)

  Twórz regulaminy i zgody, jakie użytkownicy systemu CRM będą wyrażać, aby spełniać wymogi m.in. GIODO (Generalny Inspektorat Ochrony Danych Osobowych).

 • Dashboard (Pulpit użytkownika)

  Dashboard to ekran startowy stanowiący pulpit użytkownika widoczny od razu po zalogowaniu do systemu. Określ co chcesz, by widzieli Twoi partnerzy lub skorzystaj z naszych sugestii.

 • Bramka SMS

  Bądź w stałym kontakcie z klientami i ze strukturami sprzedażowymi również za pośrednictwem SMSów. Bramka SMS pozwala wysyłać kampanie SMS lub korzystać z automatycznych powiadomień. Zadbaj o profesjonalny wizerunek wysyłając wiadomości SMS z nazwą Twojej firmy w polu nadawcy.

 • Integracja z systemami płatności elektronicznych

  Pobieraj płatności za swoje produkty lub usługi w sposób automatyczny w czasie rzeczywistym. Oszczędź czas swój i swoich klientów, zapewniając im wiele wygodnych form płatności elektronicznych.

 • Umowy

  Chcesz zautomatyzować tworzenie umów lub dowolnych formularzy dla Twoich klientów, partnerów, współpracowników? Nic prostszego. Skorzystaj z modułu Umowy, dzięki któremu Ty i Twoja firma oszczędzicie mnóstwo czasu, a „papierkową” pracę wykona za Ciebie system. Korzystaj z pięknych formularzy, druków i umów w formacie PDF, gotowych do przesłania lub wydruku.

 • Dostęp mobilny (Responsive Web Design)

  Z każdego naszego systemu możesz korzystać na dowolnym urządzeniu takim, jak komputer stacjonarny, laptop, tablet, czy telefon komórkowy. Wystarczy, że masz dostęp do internetu.

 • Moduły dedykowane

  Wszystkie moduły są dopasowywane do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Ponadto tworzymy również dedykowane rozwiązania, integracje z oprogramowaniem zewnętrznym i wiele innych.

 • Potrzebne Ci pomysły na rozwój firmy MLM?

  Dobrze trafiłeś. Nie tylko tworzymy oprogramowanie dla firm MLM, ale również przez wiele lat działaliśmy w strukturach sprzedażowych, jak i doradzaliśmy firmom z marketingu sieciowego, w zakresie organizacji, planów kariery, pracy ze strukturami, rozwoju, zwiększania obrotów itp. Potrzebujesz pomocy i nowych pomysłów? Możesz na nas liczyć.